Dojazd

Dojazd do naszej chatki, mieszczącej się w prestiżowej dzielnicy Karwieńskich Błot Pierwszych jest niezwykle prosty.


   Zakładam, że większość z Państwa była już w okolicach Trójmiasta i szybko dotarli Państwo na obwodnicę Trójmiasta (al. Kazimierza Jagiellończyka – droga E28). Jedziemy Obwodnicą aż do końca, czyli do Gdyni. Naszym oczom ukazuje się rozwidlenie: w prawo do centrum Gdyni – to nie, a w lewo na Słupsk/Wejherowo. Skręcamy w lewo na małe trójmiasto Kaszubskie Reda-Rumia-Wejherowo (też droga E28).


Tą dwupasmówką jedziemy aż do Redy, gdzie (za kościółkiem) skręcamy w prawo na PUCK/HEL (droga 216).


Tą drogą dojeżdżamy do Celbowa (po lewej polecamy restaurację „Nordowi Mol” i ich świetną dziczyznę) i w Celbowie skręcamy w lewo, na Słupsk (droga 213).


Mijamy takie urocze miejscowości jak Połczyno-Werblinia-Starzyno-Kłanino-Sulicice, i właśnie  tam skręcamy w prawo na Karwię (nazwa podobna do Karwieńskich Błot, a więc już jesteśmy bliziutko) drogą 215.


Jedziemy, jedziemy aż dojeżdżamy do Karwieńskich Błot I, kierujemy się w stronę Karwii i na końcu wsi, za pięknym nietanim płotem z poprzecznych desek, oczom Państwa ukazuje się właśnie nasza chałupka – ZAPRASZAMY! Tu już powita Państwa ktoś z Nas (aby dowiedzieć się więcej „o Nas” zapraszam do zakładki… O nas  :))